Data newsa: 2009-07-24 14:25

Ostatni komentarz: był kochanym bratankiem i świetnym człowiekiem nie zapomnę go nigdy dlatego cieszę że istnieje memoriał bo chociaż tak jest czczona pamięć o nim
dodany: 2013.09.02 14:17:04
przez: danuta

Ostatni komentarz: Ostatni turniej pobił rekord pod względem frekwencji. Pojawiło się dużo nowych osób. Mam nadzieję, że i tym razem padnie rekord. Dziewiątka to bardzo widowiskowa odmiana bilarda, więc będzie na co popatrzyć.
dodany: 2013.03.05 08:23:53
przez: jugde

Ostatni komentarz: To jest mój idol, wielki szacun dla pana Józka!
dodany: 2013.02.27 18:47:11
przez: aga

Ostatni komentarz: brawo!
dodany: 2011.04.11 13:24:09
przez: on

2024: luty(2)

2023: grudzień(7) | październik(1) | wrzesień(2) | czerwiec(2) | marzec(5)

2022: wrzesień(1) | lipiec(1) | maj(2)

2021: sierpień(1) | lipiec(3) | czerwiec(2) | kwiecień(1) | marzec(5)

2020: wrzesień(2) | luty(4)

2019: grudzień(1) | listopad(1) | sierpień(1) | kwiecień(1) | marzec(2) | luty(4)

2018: grudzień(1) | listopad(3) | październik(4) | wrzesień(3) | lipiec(1) | czerwiec(1) | kwiecień(1) | styczeń(1)

2017: grudzień(1) | listopad(1) | sierpień(2) | kwiecień(8) | marzec(9) | luty(10) | styczeń(8)

2016: grudzień(8) | październik(2) | wrzesień(1) | lipiec(2)

2015: kwiecień(2) | marzec(3)

2014: grudzień(1) | listopad(3) | wrzesień(1) | sierpień(4) | luty(3)

2013: listopad(3) | październik(2) | wrzesień(1) | sierpień(2) | lipiec(1) | maj(2) | kwiecień(5) | marzec(1) | luty(2) | styczeń(3)

2012: grudzień(7) | listopad(10) | październik(5) | wrzesień(9) | sierpień(10) | lipiec(17) | czerwiec(6) | maj(12) | kwiecień(15) | marzec(11) | luty(19) | styczeń(15)

2008: grudzień(44) | listopad(54) | październik(67) | wrzesień(79) | sierpień(72) | lipiec(18) | czerwiec(1)

201: (1)
Lista newsów z miesiąca październik 2011
Znaleziono 20 newsów
2011-10-31 13:38

Bramki: 1:0 Piotr Kurek (6), 1:1 Przemysław Polak (13), 2:1 Piotr Kurek (22), 3:1 Mariusz Olejniczak (37), 4:1

Przed piłkarzami Górnika PWSZ ostatni w tej rundzie pojedynek przed własną publicznością. Na zakończenie rundy jesienne j jutro o godzinie 14 biało-niebiescy podejmować będą Raków Częstochowa. Nasz najbliższy rywal legitymuje się identycznym dorobkiem punktowym jak podopieczni Roberta Bubnowicza, czeka nas zatem ciężka walka o dotychczasowego stanu i miejsca w tabeli.

2011-10-31 08:28

Zawodnikom Playarena nie przeszkadza jesienna pogoda. W rankingu najaktywniejszych miast rozgrywek, na zwycięski tron wrócił Szczecin, dystansując m.in. Łódź i Chorzów. W ubiegłym miesiącu, gracze z portowego miasta rywalizowali na boisku aż 214 razy.

Szczecinianie zrewanżowali się tym samym za ranking sierpniowy, kiedy z pozycji lidera zepchnęły ich niespodziewanie drużyny z Gorzowa Wielkopolskiego. W rankingu brana jest pod uwagę ilość meczów rozegranych w ostatnim miesiącu, w miastach w których darmowe rozgrywki Playarena zdobył już dużą popularność. Rozpoczęcie roku szkolnego i akademickiego miało wyraźny wpływ na aktywność szczecińskich lig. Miasto, w którym działa już osiem aktywnych lig Playarena, swoją dominację udokumentowało olbrzymią przewagą nad drugą w rankingu Łodzią, w której rozegrano „jedynie” 88 spotkań.

2011-10-26 08:56

Dnia 30 października 2011r. o godz. 10.00 w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Strzegomiu, odbędą się Mistrzostwa Dolnego Śląska dla dzieci i młodzieży we wspinaczce sportowej.

2011-10-23 13:38

Przeszło 150 ligowych meczów w trakcie trzech ostatnich sezonów rozegrali amatorzy z drużyny AC Hilda Chorzów. Rekordziści rozgrywek Playarena średnią ponad 50 ligowych spotkań na sezon biją takie europejskie tuzy jak Manchester United czy Barcelona. Lepsi są również w statystyce… wygranych meczów.

153, 143, 140 - to podium w liczbie rozegranych meczów w ogólnopolskich amatorskich rozgrywkach piłkarskich Playarena. Statystyka ta zlicza mecze ligowe rozegrane w trakcie ostatnich trzech sezonów. Na „pudle” zmieściły się drużyny AC Hilda Chorzów, Husaria Pabianice oraz B.B.C. Wielkie Hajduki Chorzów.

- Gdyby liczyć to miastami, najwięcej rozegranych meczów mają nasze ligi w Szczecinie - mówi Wojciech Dudek, założyciel Playarena - Klasyfikację zespołów zdominowały jednak bezspornie Chorzów i Pabianice. Cóż, nawet wśród piłkarzy zawsze znajdą się „stachanowcy”.

2011-10-21 11:37

Serdecznie zapraszamy na mecz 3 ligi piłki noznej kobiet: 22.10.2011r. (sobota) o godz. 13:00 Gwarek Wałbrzych vs. Szczyt Boguszów-Gorce, miejsce: Wałbrzych, ul. Jagiellońska 24.

To będzie ostatni mecz rundy jesiennej. Na razie dziewczyny Gwarka zachwycają grą będąc liderem 3 ligi, z samymi wygranymi i bilansem brakowym 35:0 !!!
Jednak w najbliższą sobotę spotkają się z mocnym przeciwnkiem, który również ma duże szansę na awans. Na pewno będzie to emocjonujące spotkanie, które zdecyduje o tytule Mistrza Jesieni 3 ligi kobiet.

2011-10-20 14:17

Dnia 27 października 2011r. o godz. 10.00 w centrum Walimia odbędzie się Happening Sportowy "Rusz Się".

2011-10-20 10:18

W nadchodzących dniach żaden fan sportu w naszym mieście nie powinien narzekać na
brak wrażeń. Przed nami bowiem kolejny mecz koszykarzy KK Promet, walka siatkarzy
Victorii PWSZ o pierwsze w tym sezonie zwycięstwo, a także występ II-ligowego
Górnika PWSZ przed własną publicznością. Być może wspomniane wydarzenia ustąpią
jednak niedzielnej „piłkarskiej świętej wojnie”. W klasie A czeka nas bowiem
derbowy pojedynek pomiędzy rezerwami Górnika PWSZ a Zagłębiem.

Jak na beniaminka Calisia Kalisz spisuje się całkiem nieźle. Przed środową kolejką rundy
jesiennej nasz jutrzejszy rywal plasował się bowiem zaledwie „oczko” niżej od Górników.
Na łatwe punkty biało-niebieskich nie ma jednak co liczyć, gdyż mimo krótkiego
II-ligowego stażu przeciwnik zdołał kilka razy zaskoczyć nawet wyżej notowane
zespołu. Nasi powinni również zwrócić uwagę na dobry bilans Calisii na wyjeździe,
co oznacza, iż zespół z Kalisza postara się jutro sprawić kolejną niespodziankę. My
jednak liczymy, iż to wałbrzyszanie będą górą sobotniej potyczki, a patrząc na serię
dobrych i zwycięskich ostatnio spotkań mamy pełne prawo być optymistami
również przed meczem z Calisią. Początek spotkania XV kolejki, którego areną będzie
stadion przy ulicy Ratuszowej zaplanowano na godzinę 14.

2011-10-20 10:04

Promowanie aktywnego trybu życia i ożywianie centrum miasta. Te idee legły
u podstaw nowej inicjatywy prezydenta Wałbrzycha, Romana Szełemeja.
Razem z popularnym sportowcem-amatorem, Witoldem Radtke (obaj
na zdjęciu) chce zachęcić urzędników i mieszkańców do biegania w sobotnie
przedpołudnia po parku Sobieskiego. Pierwsza przebieżka na dystansie
ok. 6 km, już w najbliższą sobotę, 15 października. Zbiórka o godz. 10 pod
ratuszem. Prowadzenie biegu: Roman Szełemej i Witold Radtke.

2011-10-18 10:43

W sobotę 22 października 2011r. o godz. 14.00, na kortach w Parku Sobieskiego w Wałbrzychu, odbędzie się Zakończenie rozgrywek tenisowych 2011.

2011-10-17 15:25

Dnia 22 października 2011r. na Stadionie na Nowym Mieście, przy ul. Chopina w Wałbrzychu odbędzie się Mecz Rugby.

2011-10-17 08:40

W ubiegłym miesiącu zakończył się czwarty już sezon ogólnopolskich rozgrywek piłkarskich Playarena. Jego najważniejsze wydarzenia przedstawione zostały w podsumowującym sezon materiale filmowym.

65 000 tysięcy zawodników, 2700 drużyn, 132 ligi na terenie całej Polski - takimi liczbami pochwalić mogą się największe amatorskie rozgrywki piłkarskie Playarena. Unikatowa na skalę europejską inicjatywa w ciągu ostatniego roku podwoiła liczbę zawodników grających w miejskich ligach. By wyłonić mistrza Polski Playarena, po raz pierwszy potrzebne były również turnieje półfinałowe, w których do walki stanęły 64 najlepsze drużyny z północy i południa Polski.

2011-10-12 13:55

Działacze koszykarskiego Górnika Wałbrzych poszukują młodych talentów. Wszystkich zainteresowanych chłopców z roczników 1994 i 1995, którzy chcą uprawiać koszykówkę serdecznie zapraszamy na treningi:
- wtorek: 18.30 - Pl. Teatralny
- środa: 19.00 - Pl. Teatralny
- czwartek: 16.00 - Osir Wałbrzych ul. Wysockiego
- piątek: 16.30 - Osir wałbrzych ul. Wysockiego

tel. kontaktowy: 609 550 448 - Arkadiusz Chlebda

2011-10-11 09:12

Dnia 15 października 2011r. na wałbrzyskim Podzamczu odbędzie się rajd Nordic Walking.

2011-10-10 09:17

O sukcesach reprezentantów Klubu Kolarstwa Górskiego MTB „Wieża Anna” Szczawno-Zdrój pisaliśmy wielokrotnie. Okazuje się jednak, iż zawodnicy z uzdrowiska nie tylko zmonopolizowali rywalizację w four crossie, ale doskonale radzą sobie również w BMX-racing, który jest dyscypliną olimpijską.

W klasie A w najbliższą niedzielę czekają nas aż dwa pojedynki derbowe. Co więcej, oba rozpoczną się o godzinie 11. Na stadionie przy ulicy Wrocławskiej Czarni Wamag podejmować będą Górnika PWSZ II, a na obiekcie przy ulicy Dąbrowskiego Zagłębie sprawdzi dyspozycję Gwarka. W trzecim meczu, który rozpocznie się przed południem Rawa Boleścin postara się wywalczyć pierwsze w tym sezonie punkty w rywalizacji z Venusem Nowice. Po południu zaś, a więc o godzinie 15, czeka nas pięć spotkań: Bystrzycy Dolnej ze Skalnikiem Czarny Bór, Włókniarza Głuszyca z rezerwami Zjednoczonych Żarów, Kolibra Uciechów z Granitem Roztoka, Karolina Jaworzyna Śląska z Cukrownikiem Pszenno oraz Sudetów Dziećmorowice z Unią Jaroszów.

2011-10-03 15:14

W inauguracyjnym meczu III Ligi Kobiet dziewczyny Gwarka zdominowały koleżanki z Czarnego Boru. Bramkarka zielono-czarnych tylko raz miała piłkę w rękach, piłkarki z Leska nie oddały żadnego strzału na naszą bramkę niemal nie wychodząc ze swojej połowy. Na pochwałę zasługuje cała drużyna. Każda z dziewcząt dała z siebie wszystko, co przełożyło się na wysoką wygraną. Już w pierwszej minucie strzałem z 16 metrów próbowała sprawdzić bramkarkę Angelika Rubin. Niestety piłka przeszła niewiele nad poprzeczką, a golkiperka Leska nie miałaby nic do powiedzenia. Minutę później z 20 metrów podobnym strzałem popisuje się Ada Skrobiś. Tym razem piłka trafia w samo okienko i obejmujemy prowadzenie 1:0.W 5 minucie wyśmienitym strzałem z narożnika pola karnego popisuje się Kałużna, niestety piłka trafia w poprzeczkę. W 13minucie po bardzo ładnej akcji prawym skrzydłem Sławińska uderza z 15 metrów w długi róg. Piłka po rękach bramkarki wpada do siatki. 2:0.Dwie minuty później przed szansą na zdobycie bramki na piątym metrze znajduje się Angelika Rubin, jednak nie trafia dobrze w piłkę i strzał został obroniony. W 17 minucie doskonałe dośrodkowanie z rzutu rożnego Angeliki Galant przejmuje kilka metrów przed bramką Skrobiś. Jednak piłka po jej uderzeniu przechodzi minimalnie obok słupka. W 20 minucie z 15 metrów mocno strzela Galant. Bramkarka z trudem broni strzału, ale wobec dobitki Agnieszki Oroń jest już bezradna. Minutę później z dystansu próbuje Skrobiś, jednak piłka przechodzi tuż nad poprzeczką. W 23 minucie niezwykłą intuicją popisała się Angelika Rubin. Przejęła piłkę od obrończyń Leska i popędziła na bramkę bez problemu zdobywając czwartą bramkę. Tym samym popularna „Bambaryłka” robi sobie prezent na swoje urodziny, które właśnie obchodzi w dniu meczu. W 25 minucie idealne podanie od Kałużnej na 5 metrze przejmuje Oroń i podwyższa prowadzenie Gwarka na 5:0. 29 minucie dośrodkowaną piłkę przez Gosię Kałużną trąca Oroń, po czym odbijając się od interweniującej piłkarki z Czarnego Boru trafia do siatki. 6:0.

Fatalny początek II ligi zanotowali siatkarze Victorii PWSZ. Przed tygodniem nasi gładko przegrali na wyjeździe z AZS-em Rafako Racibórz 0:3. Gorzej od drużyny trenera Janusza Ignaczaka wypadła tylko Politechnika Opolska, która w jeszcze bardziej kiepskim stylu przegrała z Volleyem Rybnik. I to właśnie z zespołem z Rybnika, który został pierwszym liderem rozgrywek, zmierzymy się w jutrzejszej kolejce. O formie wałbrzyszan i szansach w potyczce z Volleyem piszemy w osobnym tekście, w tym pozwolimy sobie przypomnieć, iż spotkanie II kolejki odbędzie się w sobotę w hali OSiR przy ulicy Wysockiego, a pojedynek rozpocznie się o godzinie 17.

Kolejny trudny rywal czeka piłkarzy Górnika PWSZ Wałbrzych. Już jutro biało-niebiescy zmierzą się na wyjeździe z zajmującym 6. miejsce – Ruchem Zdzieszowice. Do spotkania obie drużyny przystąpią w zgoła odmiennych nastrojach. Nasi bowiem w minioną sobotę odprawili Tura Turek, podczas gdy Ruch przegrał wysoko w Tychach z miejscowym GKS-em aż 0:4. Mimo to faworytem są gospodarze, którzy plasują się na 6. pozycji, a Górników wyprzedzają o 4 punkty. Wałbrzyszanie udowodnili jednak, iż potrafią skutecznie walczyć na wyjeździe, czego niedawnym przykładem był zwycięski mecz w Kluczborku. Nie mielibyśmy zatem nic przeciwko, aby scenariusz spotkania z MKS-em powtórzył się również w potyczce z kolejnym wyżej notowanym rywalem. Początek meczu o godzinie 15.