Górale na Start 2010. Jeżeli lubisz jazdę na rowerze górskim - zobacz jak jest na Góralach. Już w najbliższą sobotę 24 kwietnia zapraszamy na Nowe Miasto w okolice hali lekkoatletycznej do wzięcia udziału w Góralach na Start - wyścigu rowerowym dla każdego. Kategorie amatorskie, licencjonowane, ciekawe trasy, zabawy dla najmłodszych i rywalizacja - to wszystko czeka na Was na góralach!
Zapraszamy kibiców, szczególnie tych rowerowych, by wspierali startujących.
Tegoroczne Górale to jedna impreza rowerowa i dwie rywalizacje. Startować będą wszyscy razem (w kategoriach wiekowych), klasyfikowani będą jednak osobno, zarówno w kategoriach licencjonowanych, jak zupełnie amatorskich.
W 2010 roku odbędą się 4 edycje:
* 24.04. - Park Sobieskiego Wałbrzych
* 5.06. - Park Zdrojowy, Szczawno Zdrój
* 4.09. - Łomnica, Głuszyca
* 19.09. - Książ, Wałbrzych - Wielki Finał
Szczegóły na www.mtb.walbrzych.pl
Drużyna Wałbrzyskiego Klubu Curlingowego Team Stych obroniła tytuł Mistrza Polski, triumfując w Mistrzostwach Polski w curlingu 2026, które odbyły się w dniach 4–8 marca w Łodzi. Po emocjonującej rywalizacji zespół skipa Konrada Stycha ponownie sięgnął po złoty medal krajowego czempionatu.
czytaj więcejKarkonoski Klub Karate Shotokan ogłasza nowy nabór do grup początkujących. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci już od 5 roku życia, aż po dorosłych. Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu.
czytaj więcejZ ogromną radością informujemy, że do naszej drużyny dołącza Ryan Taylor – zawodnik doskonale znany kibicom ORLEN Basket Liga . W ubiegłym sezonie reprezentował barwy Anwil Włocławek , gdzie dał się poznać jako wszechstronny, dynamiczny i niezwykle ambitny koszykarz.
czytaj więcejTurniej w Sosnowcu pozostanie w naszej pamięci jako wyjątkowe wydarzenie, pełne sportowych emocji i niezapomnianych chwil.
czytaj więcejRowerem do PszennaSpełnia się wieloletni postulat mieszkańców miasta i okolicy. Jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa drogi pieszo-rowerowej od ulicy Przemysłowej do Pszenna. Rada Miejska wyraziła zgodę na zawarcie porozumienia ze Skarbem Państwa - Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu, które umożliwi budowę nowego ciągu pieszo-rowerowego wzdłuż drogi krajowej nr 35. To pierwszy etap prac, kolejne będą realizowane – wedle zapewnień GDDKiA – w latach 2027-2028.
czytaj więcej