Data newsa: 2009-07-24 14:25

Ostatni komentarz: był kochanym bratankiem i świetnym człowiekiem nie zapomnę go nigdy dlatego cieszę że istnieje memoriał bo chociaż tak jest czczona pamięć o nim
dodany: 2013.09.02 14:17:04
przez: danuta

Ostatni komentarz: Ostatni turniej pobił rekord pod względem frekwencji. Pojawiło się dużo nowych osób. Mam nadzieję, że i tym razem padnie rekord. Dziewiątka to bardzo widowiskowa odmiana bilarda, więc będzie na co popatrzyć.
dodany: 2013.03.05 08:23:53
przez: jugde

Ostatni komentarz: To jest mój idol, wielki szacun dla pana Józka!
dodany: 2013.02.27 18:47:11
przez: aga

Ostatni komentarz: brawo!
dodany: 2011.04.11 13:24:09
przez: on

1 kolejka klasy A: Gwarek Wałbrzych wygrywa mecz inauguracyjny sezonu 2008/2009... Cieszy wygrana, tym bardziej, że zielono-czarni nie rozegrali żadnego sparingu w przerwie wakacyjnej i stracili 3 zawodników z podstawowego składu, którzy odeszli do innych klubów...
Na początku meczu to gospodarze władali boiskiem. Byli szybsi i stwarzali sporo groźnych kontrataków. Gwarek wykorzystał jednak stałe fragmenty gry i "podciął skrzydła" graczom Uni. Druga połowa to zdecydowana przewaga Gwarka. Nerwowe końcowe 15 minut zawdzięczamy nieudolności głównego arbitra spotkania. Sędzia nie chciał być chyba posądzany o stronniczość (mieszkaniec Wałbrzycha) i przestał widzieć faule, nakładki i brutalne zagrania pikarzy z Jaroszowa.

Pierwszą bramkę w 15 minucie zdobyli gospodarze po stracie piłki przez Jankowskiego. W 18 minucie piłka skozłowała nad młodym bramkarzem Unii, lecz nie zdołał jej dopaść Łaski. Minutę później piłkę z rzutu rożnego dośrodkowuje Świder. Podanie trafia między wielu piłkarzy i przez chwilę nie wiadomo gdzie jest futbolówka. Najprzytomniejszy okazał się w tej sytuacji Łaski, który strzałem z 5 metrów pewnie pokonuje bramkarza. Remis 1:1...W 22 minucie Świder z 20m próbuje zaskoczyć bramkarza gospodarzy, lecz ten paruje piłkę na rzut rożny. W 26 minucie, po kolejnej kontrze gospodarzy GOL. 2:1 dla Uni Jaroszów. Jednak dwie minuty później Gwarek wyrównuje. Tym razem rzut wolny wykonuje Sysiak: do piłki najwyżej skacze Łaski i głową pokonuje bramkarza. W 33 minucie Arek Łaski wypracował akcję prawą stroną boiska, a następnie dośrodkował na 6 metr do Waszaka. Niestety "Wata" nie zdołał opanować piłki, która dziwnie się odbiła na nierównym boisku. W 43 minucie Włochowski zdeżył się z bramkarzem, a do dobitej piłki dopadł Waszak i bez problemu umieścił ją w pustej bramce! Do przerwy Gwarek prowadzi 3:2.
W 52 minucie indywidualną akcją popisał się Łaski, okiwał obrońców i podał na 7 metr do Włochowskiego. Ten jednak był na pozycji spalonej. W 10 minucie znów Łaski wypracował akcję, wdarł się na pole karne i dokładnie dośrodkował na 7 metr do Waszaka, który bez problemu pokonał golkipera Unii. W 69 minucie znów Waszak mógł zdobyć bramkę, lecz jego strzał głową trafia w poprzeczkę... W 74 minucie koljna bramka dla Gwarka! 5:2... Z 17 metrów strzela Waszak i bramkarz wypluwa na bok piłkę. Najszybciej do niej dopadł Włochowski i podał na piątkę do Świdra, który musiał tylko przyłożyć nogę. W 84 minucie gospodarze z kontry zdobywają 3 bramkę. Na więcej ich jednak nie stać i mimo pomocy arbitra wynik nie zmienia się do końca spotkania.

Bramki: 19' Łaski, 28' Łaski, 43' Waszak, 55' Waszak, 71' Świder.
Skład: Foryś, Szmańda, Sysiak, Chanek, Kłodawski, Świder, Jankowski (45' Michnicki), Waszak, Sikorski (68' Knol), Łaski, Włochowski (78' Janik), nie grali: Bronowski.