Chyba nikt się nie spodziewał, że po wygranej przez Górników pierwszej kwarcie z Basketem Kwidzyn 21:20 przyjdzie nam się wstydzić za wyjazdową porażkę 113:70 (20:21, 26:15, 40:19, 27:15)... Jednak ciężko wygrać mecz, w którym ma się 25 strat i tylko 11 asyst przy 29 rywala (sam Hawkins miał ich 9).
Górnik: Stefański 17 (1x3), Argrett 11, Greene 10 (2x3), Ercegović 10 (9zb.), Waczyński 8 (2x3), Chanas 7 (1x3), Zabłocki 5 (1x3), Raczyński 1, Frier 1, Bierwagen 0.
Kwidzyn: Wallace 27 (2x3, 12zb., eval 45!), Dąbrowski 16 (4x3), Hyży 12, Puncewicz 12 (1x3), Hawkins 10 (2x3), Lubeck 8, Garner 8 (2x3), Tica 7, Mróz 7 (1x3), Weeden 4, Mielnik 2.
Źródło: www.gornik.walbrzych.pl
| AdeKSG 2009.02.01 17:54:15 IP: 77.254.10.91 | Bravo dla zarządu dzięki któremu Górnik spadnie do 1 ligi! :( |
Drużyna Wałbrzyskiego Klubu Curlingowego Team Stych obroniła tytuł Mistrza Polski, triumfując w Mistrzostwach Polski w curlingu 2026, które odbyły się w dniach 4–8 marca w Łodzi. Po emocjonującej rywalizacji zespół skipa Konrada Stycha ponownie sięgnął po złoty medal krajowego czempionatu.
czytaj więcejKarkonoski Klub Karate Shotokan ogłasza nowy nabór do grup początkujących. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci już od 5 roku życia, aż po dorosłych. Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu.
czytaj więcejZ ogromną radością informujemy, że do naszej drużyny dołącza Ryan Taylor – zawodnik doskonale znany kibicom ORLEN Basket Liga . W ubiegłym sezonie reprezentował barwy Anwil Włocławek , gdzie dał się poznać jako wszechstronny, dynamiczny i niezwykle ambitny koszykarz.
czytaj więcejTurniej w Sosnowcu pozostanie w naszej pamięci jako wyjątkowe wydarzenie, pełne sportowych emocji i niezapomnianych chwil.
czytaj więcejRowerem do PszennaSpełnia się wieloletni postulat mieszkańców miasta i okolicy. Jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa drogi pieszo-rowerowej od ulicy Przemysłowej do Pszenna. Rada Miejska wyraziła zgodę na zawarcie porozumienia ze Skarbem Państwa - Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu, które umożliwi budowę nowego ciągu pieszo-rowerowego wzdłuż drogi krajowej nr 35. To pierwszy etap prac, kolejne będą realizowane – wedle zapewnień GDDKiA – w latach 2027-2028.
czytaj więcej