Data newsa: 2009-07-24 14:25

Ostatni komentarz: był kochanym bratankiem i świetnym człowiekiem nie zapomnę go nigdy dlatego cieszę że istnieje memoriał bo chociaż tak jest czczona pamięć o nim
dodany: 2013.09.02 14:17:04
przez: danuta

Ostatni komentarz: Ostatni turniej pobił rekord pod względem frekwencji. Pojawiło się dużo nowych osób. Mam nadzieję, że i tym razem padnie rekord. Dziewiątka to bardzo widowiskowa odmiana bilarda, więc będzie na co popatrzyć.
dodany: 2013.03.05 08:23:53
przez: jugde

Ostatni komentarz: To jest mój idol, wielki szacun dla pana Józka!
dodany: 2013.02.27 18:47:11
przez: aga

Ostatni komentarz: brawo!
dodany: 2011.04.11 13:24:09
przez: on

13 kolejka klasy A: Gwarek Wałbrzych pewnie wygrywa spotkanie przed własną publicznością z Zielonymi Mrowiny, choć po pierwszych 45 minutach był bezbramkowy remis. Kontuzjowanego Forysia w bramce zastąpił młodziutki Łukaszewicz. Dzięki dobrej obronie Wałbrzyszan Radek niemal nie musiał interweniować. Zielonoczarni wyszli na murawę mocno zmotywowani i nastawieni na zwycięstwo. Już w 3 minucie z ponad 20 metrów uderza Tomasz Knol, a nogę na piątce dostawia Maciej Michnicki. Niestety piłka trafia wprost w bramkarza.

Dwie minuty później w zamieszaniu w polu karnym gości strzał oddaje Łaski , a następnie Kłodawski. Niestety dwukrotnie piłka trafia w nogi graczy z Mrowin. W 10 minucie znów zamieszanie w polu karnym. Do wrzuconej piłki z rzutu rożnego nie doszedł bramkarz i zielonoczarni dwukrotnie oddają strzały. Niestety piłka znów nie znajduje drogi do bramki odbijając się od obrońców zespołu Zielonych. W 17 minucie wdarł się w pole karne Maciej Michnicki, lecz został podcięty i nie utrzymał się przy piłce. Sędzia jednak nie zdecydował się wskazać "wapna". Minutę później obrońca Zielonych wybija głową piłkę za linię końcową. Do piłki gnał jeszcze jego kolego próbując uratować piłkę, by nie było rzutu rożnego - jednak nie zdążył. Ku zdziwieniu wszystkich arbiter karze grać Zielonym od bramki... W 19 minucie cofniętą piłkę z 20 metrów uderza Tomasz Knol, jednak piłka przechodzi nad bramką. Trzy minuty później kolejna groźna akcja ofensywna: do wrzuconej piłki przez Sikorskiego dochodzi zamykający akcję Łaski, jednak jego strzał trafia w dobrze ustawionego bramkarza gości. W 32 minucie pod dokładnym dośrodkowaniu Chanka do piłki na 11 metrze dochodzi Maciej Michnicki. Jednak nie zdołał oddać strzału, uprzedzony przez bramkarza. Minutę później powalony w polu karnym Łaski. Jednak sędzia tylko sięgnął po gwizdek - nie zdecydował się go użyć...
Od początku drugiej połowy Wałbrzyszanie mocno naciskają przeciwnika. Widać, że szybko chcą objąć prowadzenie. Już w 47 minucie pierwsza bardzo groźna sytuacja: Waszak przerzucił piłke do Łaskiego, który mocno strzelił z ostrego kąta. Bramkarz gości z trudem sparował piłkę na róg. W 52 minucie Janik idealnie obsłużył Marcina Michnickiego, który z 7 metrów strzela wprost w bramkarza! Nie zdołał jednak dobić piłki, gdyż został zachaczony przez leżącego bramkarza Mrowin. Dwie minuty później znów popularny "Barman". Tym razem mocno uderza w samo okienko. Jednak golkiper gości piękną paradą ratuje swój zespół przed utratą bramki. W końcu w 59 minucie GOL! Do wrzuconej piłki dochodzi Janik i strzałem głową zdobywa pierwszą bramkę. Bramka dodała Wałbrzyszanom skrzydeł i jeszcze bardziej nacisnęli na przeciwnika. W 61 minucie z 20 metrów uderza Janik, lecz bramkarz nie dał się zaskoczyć. W 73 minucie duga bramka! Z rogu dośrodkowuje Marcin Michnicki i głową strzela Waszak. GOL! Nie minęła minuta i Waszak wypuścił Łaskiego, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie dał mu żadnych szans. 3:0 !!! Po tej bramce zielono-czarni trochę uspokoili grę wiedząc, że już mogą dopisać sobie 3 punkty. W 73 minucie znów Michnicki wrzuca piłkę z rzutu rożnego. Najwyżej skacze Łaski, lecz jego strzał głową trafia w poprzeczkę! W 78 minucie po jednej z nielicznych akcji gości w drugiej połowie Gwarek traci bramkę. Piłka po strzale z ponad 20 metrów skozłowała przed Łukaszewiczem, zupełnie go myląc. 3:1. W 85 minucie na techniczny strzał z 20 metrów zdecydował się Bylicki i piłka znów trafia w poprzeczkę !!! Ostatni strzał oddaje jeszcze w 89 minucie Waszak. Jednak to uderzenie z 16 metrów zostaje obronione i sędzia kończy spotkanie. Gwarek znów zwycięża i zachowuje pozycję lidera. Jeszcze trzy mecze i zielono-czarni mogą zostać Mistrzem Jesieni...

Bramki: 59' Janik, 73' Waszak, 74' Łaski

Skład: Łukaszewicz, Kłodawski, Sysiak, Chanek, Ł.Knol, Michnicki Marcin (74' Bylicki), Janik, T.Knol (65' Szmańda), Sikorski (45 Świder), Maciej Michnicki (45 Waszak), Łaski, nie grali: Grzebieniowski