Pozostajemy przy ulicy Chopina, gdzie mieści się siedziba Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Wałbrzychu. W minioną sobotę wybrano nowe władze związku. Prezesem OZPN-u został dotychczasowy wiceprezes – Dariusz Stachurski, na co dzień szef Stali Świdnica. Tego dnia wybrano również nowy 12-osobowy zarząd, w składzie którego znaleźli się: Jan Mularczyk, Ryszard Wiktor, Piotr Kulawik, Andrzej Kaczmarek (wszyscy podokręg kłodzki), Łukasz Czajkowski, Kazimierz Goździejewski, Adam Bagiński, Ignacy Pławecki, Eugeniusz Czura (podokręg świdnicki), Włodzimierz Bortnik, Jacek Mastalerz oraz Marcin Dymecki (podokręg wałbrzyski). Nowe władze po raz pierwszy spotkają się 6 lipca, aby spośród siebie wybrać między innymi nowych wiceprezesów.
źródło: 30minut
Drużyna Wałbrzyskiego Klubu Curlingowego Team Stych obroniła tytuł Mistrza Polski, triumfując w Mistrzostwach Polski w curlingu 2026, które odbyły się w dniach 4–8 marca w Łodzi. Po emocjonującej rywalizacji zespół skipa Konrada Stycha ponownie sięgnął po złoty medal krajowego czempionatu.
czytaj więcejKarkonoski Klub Karate Shotokan ogłasza nowy nabór do grup początkujących. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci już od 5 roku życia, aż po dorosłych. Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu.
czytaj więcejZ ogromną radością informujemy, że do naszej drużyny dołącza Ryan Taylor – zawodnik doskonale znany kibicom ORLEN Basket Liga . W ubiegłym sezonie reprezentował barwy Anwil Włocławek , gdzie dał się poznać jako wszechstronny, dynamiczny i niezwykle ambitny koszykarz.
czytaj więcejTurniej w Sosnowcu pozostanie w naszej pamięci jako wyjątkowe wydarzenie, pełne sportowych emocji i niezapomnianych chwil.
czytaj więcejRowerem do PszennaSpełnia się wieloletni postulat mieszkańców miasta i okolicy. Jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa drogi pieszo-rowerowej od ulicy Przemysłowej do Pszenna. Rada Miejska wyraziła zgodę na zawarcie porozumienia ze Skarbem Państwa - Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu, które umożliwi budowę nowego ciągu pieszo-rowerowego wzdłuż drogi krajowej nr 35. To pierwszy etap prac, kolejne będą realizowane – wedle zapewnień GDDKiA – w latach 2027-2028.
czytaj więcej