Rozgrywki ligowe Playarena.pl rozwijają się na terenie całego kraju, ale nie byłoby to możliwe, gdyby nie prężnie działająca armia Ambasadorów. Ten specjalny program dla osób kochających piłkę nożną i pragnących zmian w polskim futbolu jest otwarty na chętnych przez cały rok.
Kim są Ambasadorowie? Są to ludzie Playarena w danym mieście - odpowiadają za nadzór nad ligami, które są w ich jurysdykcji, zapewniają ciągłość rozgrywek, czasem wymuszają aktywność na obijających się drużynach.
Od centrali Ambasadorowie dostają materiały promocyjne, które dystrybuują między zespoły uczestniczące w rozgrywkach. Dbają oni także o medialny wizerunek rozgrywek - pomagają w stworzeniu bazy dostępnych obiektów, opisuje najciekawsze spotkania, przedstawia najlepsze drużyny i piłkarzy.
Jednak rola Ambasadora to nie tylko obowiązki - Playarena dla wszystkich uczestników programu przygotowała odpowiednie przywileje. Oprócz rozwoju i zdobywania doświadczenia w ramach oficjalnej współpracy z rozgrywkami ligowymi, ich opiekunów czekają różnego rodzaju rozszerzenia w serwisie Playarena, niedostępne dla innych użytkowników.
Najlepsi stoją przed szansą współpracy przy organizacji ogólnopolskich finałów, oraz otrzymania specjalnie przygotowanych koszulek, własnego adresu pocztowego z domeną playarena oraz oczywiście dołączenia do elitarnego grona ludzi pozytywnie zmieniających polską piłkę.
Playarena wciąż szuka osób chętnych do dołączenia do programu Ambasadora rozgrywek ligowych - w miastach, gdzie już są one rozwinięte, a także tam, gdzie to wszystko dopiero raczkuje. Dobra organizacja pracy, systematyczność, pasja i kreatywność to cechy na które ludzie Playarena patrzą przy zapraszaniu do współpracy.
Jesteś taką osobą i chcesz dołączyć do zespołu Ambasadorów rozsianych po całej Polsce? Nic łatwiejszego - wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na portalu rozgrywek - koordynator programu Łukasz Zajm odezwie się do Ciebie osobiście i przedstawi Ci wszystkie szczegóły.
Program Ambasadora Playarena to nie tylko szansa dla osób, które chcą wpływać na obraz piłki nożnej we własnym mieście i Polsce, ale także dla futbolu w naszym kraju - pomysłowych i aktywnych ludzi nigdy za dużo!
Zmarł Marek Henczka, nauczyciel, prezes Wałbrzyskiego Klubu Biegacza "Podzamcze" i przede wszystkim propagator sportu. Marek Henczka był między innymi kolarzem i biegaczem. Kochał sport i zarażał nim młodzież. Był nauczycielem wychowania fizycznego w PSP nr 6 w Wałbrzychu, jak również animatorem sportu i życia społeczno-kulturalnego w Wałbrzychu i regionie.
czytaj więcejFinał na PGE Narodowym, uczestnictwo w meczu reprezentacji Polski oraz spotkanie z kadrą narodową – to najważniejsze atrakcje czekające w XXIV edycji Pucharu Tymbarku, największego w Europie turnieju piłkarskiego dla dzieci. W tym Pucharze swoją karierę rozpoczynali m.in. Paulina Dudek (Paris Saint-Germain), Ewa Pajor (VfL Wolfsburg), Arkadiusz Milik (Juventus) czy Piotr Zieliński (SSC Napoli). Ruszyły zapisy do kolejnej edycji - będziemy bardzo wdzięczni za podzielenie się tą informacją z Państwa odbiorcami.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym materiałem wraz z komentarzem reprezentanta Polski w piłce nożnej, Adama Buksy, wiceprezesa PZPN ds. piłkarstwa amatorskiego, Adama Kaźmierczaka oraz Krzysztofa Pawińskiego, CEO Grupy Maspex.
W sobotę 23 września w godzinach 12:00-16:00 na terenie wałbrzyskiego Aqua Zdroju odbędą się 1. Wałbrzyskie Targi Sportu podczas których kibice oraz mieszkańcy będąmogli zapoznać się z ofertą lokalnych klubów sportowych.
Podczas targów pojawi się okazja rozmowy z wałbrzyskimi sportowcami, ale także zaplanowano gry, zabawy i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Organizatorzy zachęcają do aktywnego udziału i stroj sportowy jest jak najbardziej wskazany.
24 września 2023r. w godzinach 10:00-16:00 na terenie Starej Kopalni odbędzie się Festiwal Rowerowy Aglomeracji Wałbrzyskiej będący podsumowaniem projektu pt. "Rozwój turystyki rowerowej Ziemi Broumovskiej i Aglomeracji Wałbrzyskiej" dofinansowanego z Programu Interreg V-A Republika Czeska - Polska.
czytaj więcejNarodowy Dzień Sportu 17 września 2023r. Fundacja Zwalcz Nudę czeka na zgłoszenia.
Jak wynika z badań, 30% uczniów w szkołach korzysta ze zwolnienia z wychowania fizycznego, a w Polsce występuje problem z nadmiarem wystawiania takich zwolnień. Od kilku lat media mówią o tym, że dzieci rezygnują z WF-u między innymi dlatego, że czują niechęć przed lekcją, stresują się, bo nie potrafią wykonać pewnych ćwiczeń. Lekarze natomiast biją na alarm, że rośnie odsetek otyłości wśród dzieci i młodzieży. Czy jest inny sposób, aby przekonać dzieci do sportu?